OBKLADOVÉ PANELY imitace dřeva

Obkladové panely s imitací dřeva

NOVINKA 2012

Představujeme Vám revoluční novinku na trhu s obkladovými materiály – fasádní panely MAGICRETE s imitaci přírodního dřeva. Již se nemusíte obávat stárnuti, vyblednuti či popraskáni dřeveného obloženi – s fasádními panely MAGICRETE tyto starosti se stanou minulosti. Obkladové panely jsou vyráběny z vysoce kvalitního betonu, který nemění barvu, nepraská a neztrácí své dekorativní vlastnosti ani po 20 letech. Obložení s imitaci přírodního dubu čí smrku bude skvělým doplňkem na fasádě Vašeho rodinného domu čí firemního sídla.

Objevte krasu dřevěné fasády bez nutnosti pravidelně provádět impregnaci čí speciální ošetřeni povrchu. Ačkoliv se jedna o betonové panely, diky technologii MAGICRETE jsou k nerozeznáni od pravého dřeva.  Struktura povrchu má jemné žilkovaní a lakována úprava působí velmi přesvědčivě. Víc jak 10 let zkušenosti v oblasti výroby umělého kamene nám umožnili vyrobit téměř dokonalou imitaci přírodního dřeva.

Konstrukce fasádních panelů umožňuje kontaktní lepení na jakýkoliv nosný podklad a tím  odpadá nutnost používat speciální závěsný systém. Panely MAGICRETE je možné aplikovat na tepelnou izolací, jako je například extrudovaný polystyrén, a to kontaktně nebo s použitím ocelové konstrukce pro větranou fasádu.

Obkladové panely lze bez jakýchkoliv omezení používat k dekorací interiérů – vypadají jako přírodní dřevo, jsou velmi praktické a mají originální design, který určitě ocení Vaše rodina nebo kolegové.

Klíčové vlastností obkladových panelů MAGICRETE:

  • Obkladový materiál z vysoce kvalitního betonu, vysoce odolný vůči vnějším vlivům
  • Vzhled přírodního dřeva díky dokonale imitaci pomocí technologii MAGICRETE
  • Bezúdržbový materiál: na rozdíl od přírodního dřeva nevyžaduje dodatečné povrchové úpravy
  • Originální design
  • Snadná a rychlá montáž
  • Nižší cena v porovnaní s některými fasádními systémy
  • Kvalitní český výrobce obkladových materiálů s mnohaletou zkušenosti

NDlhNDA4Z